Aktualności

Business Weekend 15-16.11.2014

Business WeekendTurniej Kreatywności i Przedsiębiorczości Młodzieżowej Rady Powiatu Starogardzkiego 
„Business Weekend” to kolejne wydarzenie zakończone sukcesem. 

Turniej odbył się w ośrodku szkoleniowym w Osówku 15 - 16 listopada. W projekcie wzięli udział uczniowie ze szkól ponadgimnazjalnych w naszym powiecie.

Przebieg turnieju wyglądał następująco:

każda szkoła zgłaszała trójkę kandydatów, którzy później zostali przydzieleni do losowo powstałych drużyn. Wszystkie drużyny rywalizowały w wielu konkurencjach, które miały na celu sprawdzenie m.in. kreatywności, pamięci, komunikacji, pracy zespołowej, czy wiedzy ogólnej.
Wszystkie zespoły chętnie ze sobą współzawodniczyły i podejmowały wyzwanie jakie im przygotowaliśmy. Atrakcyjne nagrody dodawały chęci do walki i rywalizacji. Zwycięska drużyna otrzymała tablety. Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni m.in. słuchawkami, pendrivami oraz bonami do Empiku. 
Nie zabrakło również czasu na integrację, dzięki czemu mogliśmy się lepiej poznać, co skutkowało później przyjemniejszą pracą w zespole. 

Zmobilizowani tym sukcesem z niecierpliwością czekamy na kolejne akcje.
Projekt został dofinansowany w ramach funduszu Akumulator Społeczny ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

 

 

Przejdź na nasz funpage
Kanał OPP Starogard Gdański
MRPS
Pobierz Informacje w formacie RSS
MRPS na Twitterze