Aktualności

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej z okazji XXIII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już po raz kolejny 11 stycznia 2015 r. na hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej z okazji XXIII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku organizatorem tego wydarzenia jest Młodzieżowa Rada Powiatu Starogardzkiego

 

Podczas turnieju przeciw sobie staną drużyny Rady Powiatu Starogardzkiego, Rady Miasta Starogard Gdański, Młodzieżowej Rady Powiatu Starogardzkiego oraz Młodzieżowej Rady Miasta Starogard Gdański. Dodatkową atrakcją podczas wydarzenia będzie kawiarenka w której częstować będziemy kawą, herbatą i gorącą czekoladą. Na najmłodszych czekają animacje przygotowane przez Radnych Młodzieżowej Rady Powiatu Starogardzkiego. Widzom przerwy w meczu umilać będą występy zespołu DANCE HALL z Ogniska Pracy Pozaszkolnej. 
Ponadto podczas turnieju można będzie podziwiać prace nadesłane na nasz konkurs fotograficzny "Święta w Powiecie Starogardzkim" oraz wziąć udział w loterii z ATRAKCYJNYMI NAGRODAMI (nagroda główna: Sesja zdjęciowa z Aurelią Filipską). 

To wszystko czeka na Was już 11 stycznia 2015 r. na Hali Zespołu Szkół Ekonomicznych w Starogardzkie Gdańskim. W zeszłym roku dzięki Państwa ofiarności zebraliśmy 598,86 zł. W tym roku również liczymy na Waszą hojność i mamy nadzieję, że przy dobrej zabawie uda nam się pobić zeszłoroczny rekord. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :) 

11.01.2015 Godz. 15:00
Hala Widowiskowo-Sportowa Zespołu Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim
ul. Sobieskiego 6

WYDARZENIE NA FACEBOOK'u -> 

Przejdź na nasz funpage
Kanał OPP Starogard Gdański
MRPS
Pobierz Informacje w formacie RSS
MRPS na Twitterze