Aktualności

Uśmiechnięte Święta 2014

 20 Grudnia 2014 roku na auli Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim rozstrzygnięta została akcja Młodzieżowej Rady Powiatu Starogardzkiego o nazwie "Uśmiechnięte Święta". Celem akcji jest pomoc dzieciom z ubogich rodzin. W tym roku zaprosiliśmy dzieci (podopiecznych MOPS w Starogardzie Gdańskim) i ich rodziców, z którymi bawiliśmy się wspólnie przez kilka chwil, zjedliśmy wspólny poczęstunek, a następnie rozdaliśmy dzieciakom wcześniej przygotowane paczki.


 Nieco wcześniej bo 16 Grudnia 2014 roku nasi Radni w ramach tej samej akcji odwiedzili pacjentów oddziału pediatrycznego Kociewskiego Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim. Każdy z małych pacjentów otrzymał paczkę słodyczy. Dzieci nie kryły radości z odwiedzin. 
 Chcielibyśmy dodać, że cała akcja nie miałaby miejsca, gdyby nie Wasza pomoc! Dzięki udziału wielu ludzi mogliśmy uszczęśliwić dzieciaki! Na prawdę WIELKIE DZIĘKUJEMY dla każdego, kto pomógł. Zapraszamy do wspólnego udziału w przyszłym roku oraz w innych akcjach. A wtenczas życzymy Wam wesołych świąt, spełnienia marzeń i wielu prezentów pod choinką!

GALERIA ZDJĘĆ- Uśmiechnięte Święta-Szpital ->
GALERIA ZDJĘĆ- Uśmiechnięte Święta 2014 -> 

Przejdź na nasz funpage
Kanał OPP Starogard Gdański
MRPS
Pobierz Informacje w formacie RSS
MRPS na Twitterze