Aktualności

VI Turniej Siatkówki o Puchar Młodzieżowej Rady Powiatu Starogardzkiego

18 grudnia 2014 roku już po raz VI na hali sportowej starogardzkiego ekonomika odbył się Turniej Siatkówki o Puchar Młodzieżowej Rady Powiatu Starogardzkiego. Przeciw sobie stanęły drużyny szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Starogardzkiego. Podczas VI turnieju zwycięzcami zostało II Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim. Na podium, lecz nieco niżej stanęła drużyna Zespołu Szkół Zawodowych. Ostatnie miejsce na podium zajęło- I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim. Tak blisko, a jakże daleko był Ekonomik, czyli czwarte miejsce jest ich. Technikum im. J.Hallera w Owidzu zajęło 5 miejsce, a ZSR CKP w Bolesławowie 6 miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zapału do gry i dziękujemy za chęć udziału oraz liczne przybycie.